Szukaj

e-dziennik

Hoffmanowa logo
Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Klementyny Hoffmanowej
w Tarnowie
ul.Reymonta, 33-100 Tarnów
Tel.(014) 636-37-40

Copyright: Tworzenie stron www
SystemArt
 

Zestaw podręczników na rok szkolny 2014/2015 2014-06-24 09:33:00

Szkolny zestaw podręczników dla klas I-VI Szkoły Podstawowej nr 1 na rok szk. 2014/2015 do pobrania.

Zakończenie roku szkolnego 2014-06-27 18:02:00

Dnia 27 czerwca rozpoczęły się wakacje. Po Mszy Św. w kościele xx. Misjonarzy uczniowie klas IV-V szkoły podstawowej oraz I-II gimnazjum zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014, zaś uczniowie klas I-III oraz absolwenci szkoły podstawowej i gimnazjum udali się do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw.

Dyrektorzy i wychowawcy klas wręczyli nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz tym, którzy mieli 100% frekwencję.

W tym roku zaszczytny tytuł "Pierwszego ucznia Szkoły Podstawowej nr 1" zdobył Piotr Czarnik z kl. VI b (średnia ocen 5,8 i wzorowe zachowanie). Kilka dni temu, podczas miejskiego zakończenia roku szkolnego odebrał on także wyróżnienie z rąk Prezydent Miasta Tarnowa, Krystyny Latały.

Ponadto uczeń Dominik Świątek z kl. VI c w ramach realizacji kształcenia specjalnego (nauczanie indywidualne) uzyskał średnią ocen 6,0 i wzorowe zachowanie i z rąk p. Dyrektora Adama Wojerza podczas uroczystości zakończenia szkoły w dniu 26 czerwca otrzymał specjalną nagrodę za wysokie wyniki.

Gratulujemy!

Po uroczystości uczniowie odebrali świadectwa.

Podziękowanie 2014-06-27 14:11:00

Serdecznie dziękujemy uczniom klas szóstych za godną służbę w poczcie sztandarowym w roku szkolnym 2013/2014: chorążym - Maciejowi Luszowieckiemu i Jakubowi Prokopowiczowi i asyście - Patrycji Damijan, Sylwii Dobek, Martynie Reising i Adriannie Smoleń.

DSC_1331.jpg
Podczas uroczystości zakończenia nauki klas szóstych ich rolę przejęli uczniowie klasy 5 B: Igor Kubiś, Mikołaj Grela, Magdalena Kłósek i Laura Sacha. W nowym roku szkolnym do pocztu zapraszamy jeszcze po jednym przedstawicielu i jednej reprezentantce klasy 5 A i 5 C.

DSC_1411.jpg

Pożegnanie szóstych klas 2014-06-26 20:54:00

26 czerwca b.r. naukę w naszej szkole zakończyli uczniowie klas szóstych. Po przekazaniu sztandaru szkoły swoim młodszym kolegom absolwenci złożyli ślubowanie.

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, odebrali z rąk p. Dyrektora Adama Wojerza i swoich wychowawców nagrody książkowe, a najlepsi sportowcy - pamiątkowe medale. Pan Dyrektor wręczył także podziękowania rodzicom najbardziej zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły.

Część artystyczną, w której uczniowie wspominali lata spędzone w Hoffmanówce, rozpoczął taniec w wykonaniu absolwentów, a zakończyła piosenka w kręgu, do którego uczniowie zaprosili Dyrekcję, nauczycieli i pracowników Szkoły.

Po krótkiej przerwie uczniowie bawili się na pożegnalnej dyskotece.

DSC_1416.jpg

galeria zdjęć

Wręczenie nagród za konkursy 2014-06-26 15:43:00

W dniu 26 czerwca odbył się apel, podczas którego organizatorzy konkursów przedmiotowych w bieżącym roku szkolnym wręczyli laureatom pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyróżniono także uczniów szczególnie zaangażowanych w zbiórkę surowców wtórnych oraz plastikowych nakrętek.

Apel był okazją do podziękowania uczniom pracującym w Samorządzie Szkolnym oraz wręczenia aktów mianowania członkom nowego Samorządu.

II c w Wierzchosławicach 2014-06-25 20:48:00

25 czerwca b.r. uczniowie klasy II c wraz z wychowawcą, księżmi uczącymi w naszej szkole oraz z rodzicami wybrali się na wycieczkę do Wierzchosławic. Był czas na spacer ścieżką przyrodniczo-leśną, grę w piłkę nożną, zabawy na świeżym powietrzu oraz ognisko. Wycieczka była bardzo udana. Zobacz zdjęcia.

Wybory Miss i Mister'a 2014-06-25 15:06:00

24 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory Miss i Mister'a Hoffmanówki 2014.

O tytuł Miss ubiegały się: Gabriela Podraza, Aleksandra Kałucka, Karolina Popielska, Antonina Krzyształowicz, Oliwia Szczurowska, Oliwia Robak, Liwia Iwaniec i Nadia Wawrzon.O tytuł Mister'a zabiegali: Jakub Prokopowicz, Jakub Wrona, Radosław Starzyk, Jakub Brzozowski oraz Jakub Proszowski.

Jury w składzie: pani Adrianna Wicher, pani Patrycja Sikorska i pan Jacek Osmyk, wysłuchało krótkiej prezentacji kandydatki i kandydata oraz odpowiedzi na dwa pytania. W czasie gdy komisja ustalała wynik konkursu mogliśmy pooglądać występ grupy chearleaderek z klasy Va, zwyciężczyń konkursu "Mam talent". Po krótkiej przerwie jury, któremu bardzo dziękujemy za pracę, ogłosiło werdykt.

Dziękujemy wszystkim kandydatkom i kandydatom za odwagę, przygotowanie i zaangażowanie oraz gratulujemy występu. Szczególne gratulacje składamy Miss Hoffmanówki 2014 - Karolinie Popielskiej z klasy VI c i Misterowi Hoffmanówki 2014 - Jakubowi Wronie z klasy V c.

Menu
Naklejki
  Szkoła z Klasą  Pajacyk